O nas

Wychodzimy z założenia, że wbrew obiegowej opinii polisę da się kupić w sposób prosty, łatwy i przyjemny. Odczarowujemy pogląd, że samodzielny wybór ubezpieczenia, czy zakup polisy online to rzecz trudna, a wręcz niemożliwa.

Jesteśmy grupą ludzi, którzy związali swoje życie zawodowe z branżą ubezpieczeniową. Każde z nas wyspecjalizowało się w tym czasie w trochę innym obszarze, dzięki czemu, łącząc siły, stworzyliśmy kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają informacji i możliwości zakupu ubezpieczenia online, bez potrzeby posiadania dogłębnej i specjalistycznej wiedzy.

Od lat czynnie uczestniczymy w tworzeniu najnowszych rozwiązań ubezpieczeniowych i informatycznych, również w sprzedaży online i e-marketingu. Ale co najważniejsze, posiadamy kompleksową wiedzę na temat produktów ubezpieczeniowych i potrafimy połączyć to z nowoczesnym światem technologii.

Miesiące prac, rozmów z towarzystwami, analizy ogólnych warunków ubezpieczeń i selekcjonowania wybranych produktów ubezpieczeniowych zaowocował ofertami niedostępnymi nigdzie indziej.

Na stronie sprawdzonapolisa.pl położyliśmy nacisk na dopasowanie, na taką analizę potrzeb użytkownika, która w sposób zautomatyzowany dobierze ubezpieczenie nie tylko ze względu na cenę, ale przede wszystkim zakres oferowanej polisy. Wystarczy, że odpowiesz na kilka niezbędnych pytań i system wyświetli Ci oferty najbliższe Twoim oczekiwaniom.

Zapraszamy Cię zatem do naszego świata ubezpieczeń online – zaparz kawę, rozsiądź się wygodnie i znajdź propozycje najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

W kwestiach formalnych – jesteśmy zarejestrowanym pośrednikiem ubezpieczeniowym wpisanym pod numerem 11249789/A do rejestru prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Wojciech Sarat - Prezes Zarządu
Bogdan Mazurek - Doradca Zarządu