UBEZPIECZENIE LIFESTYLE

dla wszystkich ceniących sobie

wygodny i nowoczesny styl życia

Jakiego ubezpieczenia szukasz?

Fotowoltaika i pompy ciepła
Assistance domowy
Dla kierowców

Fotowoltaika i pompy ciepła

fotowoltaika i inne źródła energii odnawialnej (OZE) biją w ostatnich latach rekordy popularności - zarówno w Polsce, jak i na świecie. Na co drugim dachu połyskują panele słoneczne, coraz więcej domów ogrzewanych jest za pomocą pomp ciepła - jako alternatywa do coraz bardziej drożejącego ogrzewania piecami gazowymi, ekogroszkiem, czy węglem. Jest jednak druga strona medalu, o której warto pamiętać - są to systemy drogie, kosztujące kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli ulegną uszkodzeniu, musicie się liczyć z poważnymi wydatkami. Co więcej, od pożaru fotowoltaiki może spłonąć również dach, a nawet cały dom. Dlatego zastanówcie się, czy nie chcecie ubezpieczyć paneli fotowoltaicznych, pompy ciepła lub kolektorów słonecznych. Warto wiedzieć, że są już na rynku niezależne ubezpieczenia, dedykowana własne tym źródłom energii odnawialnej.

Sprawdź ofertę

Assistance domowy

Naprawa sprzętów doprowadza Was do szewskiej pasji? A może macie starszych rodziców, którzy mieszkają od Was na tyle daleko, że nie możecie podjechać i naprawić im sprzętu RTV, AGD lub po prostu pomóc uruchomić komputer, który nagle odmówił posłuszeństwa? Jeśli przydałaby Wam się szybka i fachowa pomoc w razie wystąpienia niespodziewanych zdarzeń losowych i awarii w domu, mamy dla Was idealne rozwiązanie od TU Europa - szeroki katalog specjalistów, takich jak hydraulik, elektryk, dekarz, murarz, szklarz, wsparcie na infolinii, pomoc w organizacji przyjazdu specjalisty, pokrycie kosztów jego pracy i kosztów części zamiennych niezbędnych do wykonania naprawy.

Sprawdź ofertę

Dla kierowców

w wielu sytuacjach nie da się zastąpić samochodu innym środkiem transportu - nie zawsze połączenia autobusowe, czy PKP są dostępne. Jak dotrzeć, mieszkając na przedmieściach, do pracy w centrum miasta? Jak bez samochodu rozwieźć dzieci do różnych szkół, czy na zajęcia dodatkowe, a potem je odebrać? Rowerem na spotkanie z klientem, zwłaszcza w zimowe lub deszczowe dni też ciężko dotrzeć. Jeśli jesteś w tej grupie i boisz się utraty prawa jazdy wskutek przekroczenia prędkości o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym, czy złamania kończyny w wypadku komunikacyjnym, w wyniku czego nie będziesz mógł prowadzić, mamy dla Ciebie fajne rozwiązanie - ubezpieczenie “Zawsze w drodze” od TU Europa

Sprawdź ofertę

Co to są ubezpieczenia lifestyle?

Najprościej mówiąc to zbiór ofert ubezpieczeniowych ułatwiających i poprawiających komfort życia. To również ubezpieczenia chroniące nasze zdrowie, życie i majątek wykraczające ponad zakres podstawowy, czy obowiązkowy standard. Przykładem może być ubezpieczenie zwierząt, pomoc fachowca w domu, ochrona na wypadek zniszczenia wyświetlacza telefonu, czy dostęp do leczenia przez najlepszych lekarzy i prywatne kliniki, mając do dyspozycji kilka milionów złotych z polisy. Ubezpieczenia lifestyle podnoszą Twój komfort życia i pozwalają nie martwić się nieprzewidzianymi wydatkami, a także oszczędzają czas, jaki musiałbyś poświęcić na samodzielne załatwienie spraw.

czytaj więcej