Ubezpieczenie lifestyle

ZAPYTAJ EKSPERTA

Zapisy w umowach, regulaminach, OWU potrafią przyprawić o ból głowy. Dlatego na bazie naszego doświadczenia analizujemy je za Ciebie i podajemy najlepsze rozwiązania - zależny nam, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, a wybrana oferta była dobrana do indywidualnych potrzeb każdego z Was.

Jak pomagamy:

Tłumaczymy w przystępny sposób warunki ubezpieczeń Tłumaczymy w przystępny sposób warunki ubezpieczeń
Wyłapujemy kruczki i haczyki w umowach Wyłapujemy kruczki i haczyki w umowach
Analizujemy OWU pod kątem specyficznych potrzeb i podsuwamy najlepsze rozwiązania Analizujemy OWU pod kątem specyficznych potrzeb i podsuwamy najlepsze rozwiązania
Oceniamy oferty ubezpieczycieli tworząc rzetelny ranking Oceniamy oferty ubezpieczycieli tworząc rzetelny ranking
Porównujemy oferty poszczególnych firm między sobą Porównujemy oferty poszczególnych firm między sobą
Udzielamy porad eksperckich Udzielamy porad eksperckich

Jeśli wśród ofert z naszego serwisu nie znalazłeś rozwiązania dla siebie, jeśli masz wątpliwości lub nietypową sytuację, zawsze służymy Ci swoją pomocą. Napisz lub zadzwoń, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. W naszym zespole znajdują się Eksperci, którzy nie tylko znają branżę ubezpieczeniową od ponad 20 lat, ale także ludzie, którzy współtworzyli rynek finansowy w Polsce.

Branża ubezpieczeniowa to nie tylko sprzedaż polis, to przede wszystkim doświadczenie. Wiemy jak obniżyć cenę polisy, jak negocjować indywidualne umowy, a przede wszystkim jak sytuacje życiowe potrafią być trudne i skomplikowane.

Masz wątpliwości, pytania - napisz do nas. Zawsze pomożemy.

Zapytaj eksperta

Nasi eksperci

Wojciech Sarat

Urodzony w Zamościu absolwent Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, specjalność – Nawigator. Od 2005 roku związany zawodowo z rynkiem finansowym i ubezpieczeniowym. Pierwsze doświadczenia zdobywał jako doradca klienta indywidualnego, następnie koordynator sprzedaży. Od 2012 roku współpracował z Polfinance Sp. z o.o. jako Dyrektor Regionu. Zajmował się tworzeniem struktur sprzedażowych oraz szkoleniami agentów ubezpieczeniowych w specjalności ubezpieczeń na życie. Ukończył wiele kursów i szkoleń związanych z tematyką zarządzania, finansów i ubezpieczeń, wielokrotnie wyróżniany i nagradzany za wyniki sprzedażowe. Od 2017 roku Dyrektor Sprzedaży w spółce 4-LIFE Sp. z o.o., od 2021 roku Prezes Zarządu Monda sp. z o.o. Jego pasją są rynki kapitałowe, Giełda Papierów Wartościowych, motorsport i siatkówka.

Bogdan Mazurek

Urodzony w Szczebrzeszynie absolwent Wyższej Szkoły Marynarki Wojennej w Gdyni i studiów podyplomowych na Politechnice Gdańskiej na kierunku Zarządzanie i Ekonomia. Do 1998 roku związany z Marynarką Wojenną, karierę zawodową kontynuował w branży finansowo–ubezpieczeniowej. W tym czasie współpracował między innymi z PZU i Comercial Union, a wraz z nastaniem reformy emerytalnej rozpoczął współpracę z PTE Norwich Union na stanowisku menagera grupy sprzedażowej. Po przyjęciu Norwich Union przez fińską firmę ubezpieczeniową Sampo Insurence Company, piął się po szczeblach kariery – od Dyrektora Regionalnego OFE i TUnŻ Sampo, po Dyrektora Sprzedaży sieci zewnętrznej na Polskę w OFE Nordea, TUnŻ Nordea oraz PKO Ubezpieczenia. Od 2015 roku Prezes zarządu 4-life sp. z o.o.

Adam Kubicki

W latach 1994-2000 był agentem ubezpieczeniowym i menedżerem. W roli menedżera zarządzał grupą ponad stu doradców w firmie pośredniczącej. Przez cały okres współpracy przynależał do „Klubu Lidera” zrzeszającego najlepiej sprzedających w firmie. Od września 2000 r. prowadzi szkolenia i doradztwo dla menedżerów sprzedaży, agentów i doradców klientów. Posiada międzynarodowy certyfikat International Coach ICC. W branży finansowo-ubezpieczeniowej przeprowadził ponad 12.500 godzin programów szkoleniowo-coachingowych z zakresu sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i zarządzania siecią agentów. Jest autorem wielu artykułów dotyczących branży ubezpieczeniowej i finansowej. Wydał dwie książki „Jak Ugryźć Klienta Biznesowego” i „Bądź Liderem Albo Odejdź”, redaguje rubrykę szkoleń i rozwoju w Dzienniku Ubezpieczeniowym. Regularnie pisze artykuły do Gazety Ubezpieczeniowej. Prowadzi pierwszy w Polsce blog edukacyjny dla branży ubezpieczeniowej – www.biznesubezpieczeniowy.pl. Twórca platformy kursów online - Instytutu Sprzedaży Ubezpieczeń.

Michał Klein

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, specjalizacja Finanse Międzynarodowe i Bankowość oraz Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni na kierunku Prawo. W 2020 roku ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, czego podsumowaniem było uzyskanie pozytywnego wyniku egzaminu zawodowego oraz wpis na listę radców prawnych. Dodatkowo mediator wpisany na listę stałych mediatorów Prezesów Sądów Okręgowych w Warszawie i Gdańsku. Partner zarządzający w SALUS Kancelaria Prawna i Mediacyjna Klein i Łagocka sp.k. Nauczyciel akademicki na Wyżej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. W 2016 roku został nagrodzony w konkursie Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepszą pracę magisterską poświęconą ochronie konsumentów pt. „Sytuacja prawna konsumenta usług equity release w Polsce”. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie staży oraz pracy w największych bankach w Polsce, a także w służbach specjalnych zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie handlowym i gospodarczym, w tym prawie nowych technologii, prawie bankowym i finansowym oraz prawie ochrony konsumentów. Z uwagi na posiadane doświadczenie, jest również doskonałym praktykiem z zakresu prawa karnego.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz do nas pytania albo chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących oferty, wyślij do nas zapytanie.