Poznaj ubezpieczenie "Fachowiec od zaraz"!

Coś popsuło się w Twoim domu? Lodówka, pralka lub telewizor? Niestety wszyscy fachowcy albo są zajęci, albo po prostu nie odbierają. Jedyny wolny specjalista ma czas dopiero za dwa tygodnie i jedyne co pozostaje to czekać. Ten scenariusz nie brzmi optymistycznie, prawda? Czytając ten artykuł dowiesz się jak zaradzić takim sytuacjom. 

Fachowiec od zaraz, czy to możliwe?

Oczywiście! Naprzeciw oczekiwaniom konsumentów wychodzi Europa Ubezpieczenia z propozycją domowego assistance, dzięki któremu uzyskasz pomoc specjalistów od zaraz. Oferowany jest szeroki zakres usług takich jak np. ślusarskie, hydrauliczne, dotyczące urządzeń i instalacji grzewczych, elektryczne, dekarskie, szklarskie, stolarskie, murarskie, malarskie. Dzięki infolinii czynnej 24 godziny na dobę uzyskasz pomoc nie tylko w zakresie usług fachowca, ale także wiele wskazówek dotyczących dalszego postępowania i kiedy należy zawiadomić odpowiednie służby.

W naszym artykule przeczytasz więcej o ubezpieczeniu home assistance "Fachowiec od zaraz "

Czy to wszystko?

Oprócz usług wykonywanych przez specjalistów Europa Ubezpieczenia oferuje także  naprawę sprzętu PC, a na czas serwisu dostaniesz urządzenie zastępcze. A jeśli usterkę można rozwiązać zdalnie- także się z tym uporają. Dzwoniąc na infolinię uzyskasz także szereg porad remontowo- budowlanych- bez limitu! Jeśli w Twoim miejscu zamieszkania wystąpiło zdarzenie losowe, a Twoje mienie jest zagrożone, oferowane jest przechowanie elementów ruchomych lub dozór nad nieruchomością.  

Ile za to zapłacę?

Tak szeroki zakres usług może kojarzyć się z wysokimi kosztami. Nic bardziej mylnego. Wszystko to jest dostępne już od 25 zł za miesiąc, a zakupu można dokonać szybko i sprawnie poprzez stronę internetową ubezpieczyciela. Taki wydatek nie będzie przez nas odczuwalny, a droga naprawa sprzętu z pewnością może pogorszyć stan naszego domowego budżetu.

Oceń artykuł:
Autor artykułu
Redakcja sprawdzonapolisa.pl

Redakcja sprawdzonapolisa.pl


TAG-i: