Nowość! Ubezpiecz wyświetlacz swojego smartfona!

Na myśl o pękniętym ekranie w Twoim smartfonie jeżą Ci się włosy na głowie? Perspektywa załatwiania wszelkich formalności przyprawia Cię o dreszcze? Boisz się, że mimo zabezpieczenia ekranu szkłem hartowanym, smarton nie przetrwa upadku? Rozwiązaniem wszystkich Twoich zmartwień może okazać się aplikacja Screenity!

Jak działa Screenity?

Aby wykupić ubezpieczenie telefonu i smartfona nie musisz wychodzić z domu. Wszelkich formalności dopełnisz siedząc na swojej kanapie. Wystarczy zadzwonić za pośrednictwem aplikacji i zgłosić szkodę. Nie musisz szukać serwisu, który naprawi Twój sprzęt. Dzięki serwisowi door to door, kurier odbierze rozbitego smartfona i już po kilku dniach będziesz mógł znów się nim cieszyć. Jeśli posiadasz IPhone i mieszkasz w jednym z większych miast, możliwa jest naprawa smartfona w Twoim domu!

Co z kosztami?

Koszt wymiany ekranu smartfona może wynosić nawet 1000 zł. Taki wydatek z pewnością będzie bolesny dla naszego portfela. Możemy jednak temu zapobiec i z pomocą aplikacji Screenity ubezpieczyć się od nieprzyjemnych skutków zbicia ekranu. Wysokość miesięcznej składki jest na każdą kieszeń i wynosi zaledwie 18 zł. To tyle, ile jedna kawa w kawiarni. Płacąc z góry (180 zł) możemy zaoszczędzić równowartość 2 składek!

Dla kogo jest Screenity?

Aplikacja Screenity jest dla każdego użytkownika smartfona! Niezależnie od tego, czy dopiero co otworzyłeś pudełko ze swoim nowym aparatem prosto z salonu, kupiłeś używany sprzęt, lub po prostu chcesz ubezpieczyć smartfona, którego używasz już jakiś czas. Możesz wykupić polisę dla nawet 2-letniego telefonu, a składka będzie taka sama, niezależnie od jego wieku.

Podsumowując, dzięki Screenity nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale także ominie Cię stres związany z dopełnieniem formalności. Na koniec kilka statystyk:

  • 66% polaków przynajmniej raz uszkodziło swój smartfon,
  • 80% szkód telefonów to uszkodzenia wyświetlacza,
  • 44% osób, które uszkodziło swój smartfon, użytkowało go dalej.
Oceń artykuł:
Autor artykułu
Redakcja sprawdzonapolisa.pl

Redakcja sprawdzonapolisa.pl


TAG-i: